do góry

Wczoraj Interseroh, dziś Interzero

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 14 czerwca 2022 roku rozpoczynamy akcję globalnego rebrandingu, czyli zmianę naszego dotychczasowego logo oraz zmianę naszej marki z Interseroh na Interzero.

W ten sposób chcemy kontynuować naszą wizję świata bez odpadów, w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz międzynarodowymi trendami ekologicznymi, takimi jak filozofia „Zero Waste”, koncepcja „Zeroemisyjności” czy podejście „Zero Waste to Landfill”. 

Zaistniała zmiana to również większy nacisk na współpracę i kooperację międzynarodową pod hasłem Interzero Europe, co dotyczy nie tylko Polski, ale także naszych spółek w Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Chorwacji oraz Serbii. 

Jako marka przybieramy bardziej optymistyczne kolory, rezygnując z dotychczasowej szarości i mimo iż z niemałym sentymentem żegnamy się z Interseroh, to jednocześnie pełni nadziei podążamy w przyszłość pod nowym logo Interzero

Liczymy na to, że nasze nowe oblicze i nazwa spodobają się Państwu i dalej pozostaniemy Waszym zaufanym partnerem w obszarze rozszerzonej odpowiedzialności producenta, gospodarki odpadami, doradztwa środowiskowego oraz edukacji ekologicznej.     

Zarząd Interzero w Polsce

_______________________________


Zachęcamy do zapoznania się z notatką prasową oraz informacjami zamieszczonymi na stronie Interzero Niemcy. Link do materiałów TUTAJ.

 

powrót

ALBA i  Interseroh to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.