do góry

Targi Zero Waste 2022 tuż, tuż!

Już 26-27 listopada 2022 r. w warszawskiej Hali Gwardii odbędą się Targi Zero Waste, których jesteśmy partnerem.

Podczas odwiedzin naszego stoiska zapewnimy Państwu szereg atrakcji: od tworzenia makramowych zawieszek i słomkowych ozdób poprzez wspólne pakowanie świątecznych prezentów. Oprócz tego zapraszamy do czynnego udziału w zbiórce elektroodpadów, której jesteśmy organizatorem. Za każdy przyniesiony zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny lub  baterie otrzymacie w zamian roślinkę. 

W ramach wydarzenia odbędą się również warsztaty, podczas których stworzymy własny ogród w słoiku oraz ekologiczne balsamy, które świetnie sprawdzą się jako prezent świąteczny. Zapewniamy wszystkie materiały! Zapisy na stronie: https://app.evenea.pl/event/warsztatytzw/.

Uwaga konkurs! 

Przez cały czas trwania targów możecie wziąć udział w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Co trzeba zrobić?

Opisz prezent, który chciałbyś podarować bliskiej osobie, który nie będzie rzeczą materialną, a przygodą, doznaniem lub niepowtarzalnym przeżyciem. Spośród zgłoszeń wybierzemy 5 najbardziej kreatywnych i proekologicznych propozycji. Jest o co walczyć, ponieważ do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody:

  • 1 miejsce – 4 wejściówki do teatru + voucher na warsztaty robienia czekolady dla dwóch osób;
  • 2 miejsce – 4 wejściówki do teatru + voucher na masaż dla 2 osób;
  • 3 miejsce – 4 wejściówki do teatru;
  • nagroda wyróżnienia – 2 wejściówki do teatru;
  • nagroda wyróżnienia – 2 wejściówki do teatru;

Regulamin konkursu Zero Waste 2022 - TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Przypominamy również, że wiele porad w duchu zerowaste znajduje się w naszym poradniku Zrównoważone Święta, który można pobrać już dziś – wystarczy kliknąć TUTAJ.

Po więcej informacji o Targach zapraszamy TUTAJ.

powrót

ALBA i  Interzero to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.