do góry

Środowiskowa platforma ecommerce dla przedsiębiorców

Grupa Interzero w Polsce wprowadziła nową usługę cyfrową, która pozwala firmom szybko i łatwo sprawdzić, czy podlegają obowiązkom w zakresie zapewnienia recyklingu i przekazać je wyspecjalizowanym podmiotom.

Każdy przedsiębiorca, który produkuje, importuje i dystrybuuje produkty, zwłaszcza produkty w opakowaniach, powinien sprawdzić, czy podlega przepisom środowiskowym. Teraz zrobi to w prosty sposób na platformie online. Wystarczy, że wypełni dedykowany test online. Ponadto na platformie może sprawdzić koszty współpracy i przekazać obowiązki w zakresie recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych INTERSEROH Organizacji Odzysku Opakowań S.A. oraz Interzero Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. 

„W ostatnich latach przyzwyczailiśmy się do sprawdzania informacji w sieci i załatwiania wielu spraw online. W ten sposób chcemy też pracować i kupować usługi od naszych partnerów biznesowych. Dlatego dla obecnych i przyszłych klientów stworzyliśmy platformę, która dostarcza najważniejszych informacji i pozwala załatwić sprawę przekazania obowiązku recyklingu w dowolnym czasie i miejscu. Nowa platforma to kolejny przykład transformacji cyfrowej sprzedaży w naszej firmie.” – mówi Paweł Lesiak, Wiceprezes Zarządu.

Nowa platforma online pozwala przedsiębiorcom:

  • sprawdzić, czy ich firma podlega obowiązkom zapewnienia recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych
  • wycenić koszty współpracy
  • podpisać umowę 

Więcej: https://quiz-oplataproduktowa.interzero.pl/ 

 

powrót

ALBA i  Interseroh to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.