do góry

Krzysztof Hornicki pisze o założeniach ROP opublikowanych w ubiegłym roku przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Rozszerzona odpowiedzialność producenta w przemyśle chemii budowlanej”, autorstwa Krzysztofa Hornickiego, Wiceprezesa Zarządu w Interzero Polska.

Artykuł opublikowany w czasopiśmie „Chemia i Biznes” (nr 3/2022) omawia projekt nowelizacji Ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, co pozwala na uporządkowanie wiedzy oraz lepsze przygotowanie na nadchodzące zmiany prawne.

Więcej szczegółów w artykule „Rozszerzona odpowiedzialność producenta w przemyśle chemii budowlanej” w czerwcowym wydaniu czasopisma Chemia i Biznes - TUTAJ.

Polecamy Państwa uwadze!

powrót

ALBA i  Interseroh to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.