do góry

Kręci nas środowisko!

Czyste, zadbane otoczenie jest niezbędne, nie tylko dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, ale także dla przetrwania przyszłych pokoleń. Powietrze, którym oddychamy, jest najważniejszym zasobem, jaki zapewnia nam środowisko i między innymi od jego stanu zależy nasze zdrowie. Dlatego chcemy dawać przykład, jak możemy dbać o miejskie ekosystemy, segregując odpady, zwiększając recykling i działając w zgodzie z naturą!

Interzero po raz kolejny jest partnerem programu Re:Generacja – projektu UNEP/GRID- Warszawa, którego celem jest odbudowa i utrzymanie istniejących ekosystemów. Przestrzenią, nad którą sprawujemy opiekę, jest zabytkowa Aleja Kasztanowców w warszawskich Łazienkach Królewskich. A już wkrótce nasze plansze edukacyjne o tematyce odpadowej ukażą się również przy Al. Ujazdowskich w Warszawie.

Działajmy wszyscy dla dobra Ziemi.

powrót

ALBA i  Interzero to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.