do góry

Interseroh dystrybutorem koszy marki BriteBin w Polsce

Inteligentne kosze na odpady nie tylko dla smart city. Wkrótce możemy się spodziewać pierwszych pilotażowych wdrożeń w Polsce!

BriteBin Solar to kosze na śmieci nowej generacji, wyprodukowane przez irlandzką firmę PEL Waste Reduction Equipment.

System PEL to zasilane energią słoneczną kosze, wyposażone w prasę, czujniki, akumulator i dokładne zamknięcie, które stanowią element innowacyjnej infrastruktury odpadowej, opartej na danych i nowoczesnych technologiach. 

Główne korzyści ze stosowania koszy PEL to:

  • optymalizacja odbiorów śmieci,
  • redukcja CO2 transportu odpadów,
  • optymalizacja czasu pracy.

Interseroh w Chorwacji zainstalowało w Rijece już 50 urządzeń PEL, które wspierają gospodarkę odpadową tego nadmorskiego kurortu. 

Instalacja inteligentnych koszy BriteBin Solar przynosi nawet 90% wzrost efektywności zbiórki odpadów i ogranicza poziom zaśmiecenia okolicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie PEL? 

Skontaktuj się z nami przez formularz dostępny TUTAJ.

Zapraszamy!

 

powrót

ALBA i  Interseroh to dwie największe marki Grupy ALBA światowego lidera branży gospodarki odpadami i recyklingu z obrotem w wysokości  2,2 mld euro (2015). Grupa Alba zatrudnia ponad 7500 pracowników, działając w  Niemczech, Europie i Azji. W 2015 roku Grupa ALBA  ograniczyła emisje niemal 5,9 mln ton gazów cieplarnianych w porównaniu do produkcji pierwotnej i jednocześnie około 51,8 milionów ton surowców pierwotnych poprzez swoje działania recyklingu.

Dalsze informacje na temat gospodarki odpadami i recyklingu można znaleźć na stronie www.recyclingnews.info.